Nabídka rekreace v Rekreačním domě pro celou rodinu Svazu Charity biskupství Drážďany-Míšeň

Ubytování NaundorfRekreační dům se nachází v Naundorfu uprostřed nádherné přírody Národního parku „Saské-Švýcarsko“. Je zde mnoho turistických tras a stezek, např: Planina – skalní vyhlídka Bastei, Vojenská pevnost Königstein, Skalní divadlo v lázních Rathen, oblast Schrammsteine (rozeklaný pískovcový skalní hřeben). Možnost i celodenních výletů např. do staré části Pirny, Heidenau-Großsedlitz, Mišně, nebo Drážďan.

Pro naše hosty nabízíme:

Dětské hřiště, stolní tenis, večerní táborák, různé hry a poutavou četbu.
V blízkosti domu se nacházejí stezky, vhodné k procházkám (krásný výhled na Labe a okolí), např. Cesta k Medvědím skalám (Bärensteine).

Pro horké letní dny najdete blízko městečka Wehlen koupaliště, jakož i přístaviště parníků „Weiße Flotte“ (Bílá flotila).

V zimě je mírně kopcovitá krajina vhodná pro sáňkování. V městečku se nachází muzeum, rodný dům Roberta Sterla, kde můžete vidět jeho obrazy a grafiky. Tento dům patří k malému počtu takovýchto domků, které se zachovaly v Německu.

V areálu se nachází také kaple, kde se můžete modlit, či meditovat, případně se zúčastnit bohoslužeb, které se zde konají.

Příjezd možný:

vlakem – Drážďany hl. nádraží (Hauptbahnhof) městskou drahou (S-Bahn) směr Schöna do Stadt-Wehlen. Možnost zavolat na tel.: 035020-70417 a přijedeme pro Vás, nebo 15 min. chůze do kopce.

autem – Od Drážďan po státní silnici B 172 do Pirny. Dále po B 172 a po klikaté cestě na kopci zahnete do leva směr Struppen. Odtud sledujete dopravní značení do Naundorfu.


Leták Naundorf

Ceník:

Cena za ubytování je cca 10 € za osobu a noc (v závislosti na počtu osob a dnů pobytu, pro upřesnění volejte DCH)

plná penze 10 € za osobu

Příjezd v den nástupu možný od 12:00 hod.
Při odjezdu nutno vyklidit pokoj do 9:00 hod.

Fotogalerie

Pohled do údolí
Pohled do údolí
Pohled do údolí
Pokoj
Bohoslužba
Jídelna
Interiér
Apartmány v Naundorfu
Cesta v lese


Přihlášky pro pobyt a bližší informace získáte na

Diecézní charitě Litoměřice
Dómské nám. 10
412 01 Litoměřice
tel.: 416 731 752, e-mail: dchltm@dchltm.cz

Nebo stáhněte a vyplňte přihlášku ve formátu PDF
(Pro stáhnutí klikněte pravým tlačítkem myši na odkazu a zvolte „Uložit cíl jako…“)